Instagram Reels Nasıl Yapılır? – Instagram Reels Nasıl Çekilir?

Reels oluşturmak son derece basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun film rulosundan kısa bir video kaydetmek. Daha sonra uzunluğu düzenleyin, metin ve çıkartmalar ekleyin ve hatta arka plan müziği ekleyin. Bu, işletmenizi tanıtmanın kolay ve ucuz bir yoludur. İşlem basittir ve daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, kendi makaranızı oluşturamıyorsanız, sizinkini izlemek ve size geri bildirimde bulunmak isteyen binlerce başka kullanıcı var. Instagram Reels izlenme sayınızı arttırmak için instagram reels izlenme satın al paketlerimizi tercih edin.

Paylaşmak istediğiniz videonuzu filme aldıktan sonra, Reels’i kaydetmek için Instagram zamanlama sisteminin özelliğini kullanın. Yorum bırakmak istiyorsanız, ekranınızın solundaki “kalp” simgesine dokunmanız yeterlidir. Ardından, yorumunuzu göndermek için “yorum” balonuna dokunun. Reels videonuza ne ekleyeceğinizden emin değilseniz, onu her zaman görüntülemek için kaydedin veya doğrudan mesaj olarak gönderin. Çektiklerinizi beğendiyseniz, ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine dokunarak da özet akışınızda ince ayar yapın.

 

Instagram’da Reels Videosu Hikayede Nasıl Paylaşılır?

 

Instagram reels paylaşma hazır olduğunuzda şu adımları izleyin: Doğru ses ve video kalitesine sahip olduğunuzdan emin olun. Reels yüklerken uygun platforma yüklediğinizden emin olun. Bundan sonra, reels videonuzda öne çıkarmak istediğiniz fotoğrafları seçin. Instagram’ın video paylaşım politikasının kurallarına uymayı ve buna uymayı unutmayın. Reels yaparken mümkün olduğunca yaratıcı olmanız gerekir!

Instagram reels yapmak için her zaman en kaliteli içeriği yükleyin. Video mümkün olduğunca ilgi çekici olmalı ve ideal olarak insanlar videonun neyle ilgili olduğuyla ilgilenmelidir. Instagram reels yaparken her zaman trend olan içeriğe odaklanın. Ardından, resim yazısı kopyasına odaklanabilir ve küçük resim olarak kullanılacak resmi seçin. Küçük resim için kullanmak üzere orijinal videonuzdan bir ekran görüntüsü veya galerinizden bir resim seçin.

 

Gönderilerinizi Instagram Reels Videosu ile Tanıtın

 

Instagram Reel, gönderilerinizi tanıtmanın mükemmel bir yoludur. Video 4:1 oranında izlenecektir ve Reels’inize uygun bir müzik seçin. Müziğin videonuzun ana temasıyla uyumlu olduğundan emin olun. Daha sonra içeriği açıklayan bir başlık ekleyin ve hashtag’i kullanın. Ardından, insanlara bunun gönderinizle alakalı olduğunu bildirmek için etiket ve hastag kullanın.

 

Instagram Reel’in temel amacı markanızı tanıtmaktır. Reels kısa ve anlaşılır olmalı, ancak mümkün olduğunca ilgi çekici olmalıdır. Instagram reels gönderileri, Instagram videolarınızın çok önemli bir parçasıdır. Reels videonuzu keşfete çıkarmak istiyorsanız, instagram reels izlenm paketlerimizi inceleyin. En hızlı ve keşfet etkili instagram video izlenme paketlerini sunmaktayız. Dakikalar içerisinde sitemizden satın alacağınız izlenme paketleri ile, instagram reels keşfete düşürme işlemi yapabilirsiniz. Sonuçta, bir reels, markanızı Instagram’da tanıtmanın en iyi yoludur. Video, diğer insanların hikayelerini gösterecek ve oldukça popüler olacak.

 

Etkili reels videosu üretmek oldukça önemlidir. Göz alıcı renkler, farklı açılar ve az bilinen çekim teknikleri ile akıllı telefonunuzdan dahi çok etkili videolar yapın. İnternette bir çok farklı çekim teknikleri bulun. Bu çekim tekniklerini sadece reels için değil bütün video projelerinizde kullanın. En çok tercih edilen etkili çekim yöntemlerini aşığıdaki videodan izleyin. Bu videoları çekmek oldukça basit olmasına rağmen, profesyonel durmakta ve etkileyici olmaktadır. Lafı fazla uzatmadan ilgili videoyu izleyelim:

Reels yapmak istiyorsanız uygulamanın video özelliğini kullanın. Birden fazla klip ve ses ile 15 saniyelik bir video yapmanızı sağlar. Instagram uygulaması, videonuz için müzik kitaplıklarına sahiptir. Müzik parçasını kitaplığınızdan seçin. Bir şarkı, videonuzun içeriğini zenginleştirir. Bir şarkı veya kendi sesinizin kısa bir ses klibi kadar basit seçim de yapmayı düşünün.

Reels, en iyi çalışmanızı gösteren bir videodur. Ürününüzü tanıtmanın en harika yollarından biridir. Markanızın mesajını yaymanın mükemmel bir yoludur ve ürünlerinizi tanıtmak için bile kullanılır. İster birkaç saniyelik ister tam bir dakikalık bir video yapmak isteyin, bir reels kesinlikle içeriğinizi öne çıkaracaktır. Takipçileri çekecek ve büyümenize yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.